  • : CREAT-SPEAK-T40
  • : Тонколони
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Тонколони Creative GigaWorks T40 Series II
Спецификации:
16 W RMS на канал (2 канала)
Честотна характеристика: 50Hz ~ 20kHz
Системна конфигурация 2.0 система
Размери 88,0 x 143,0 x 313,0 mm (3,46 x 5,63 x 12,32 инча)
Тип конектор Aux-In, Line-In
Цвят черен
Дизайн MTM (среден-високочестотен високочестотен-среден) дизайн
Технология BasXPort осигурява поддръжка на динамичен бас без субуфер.
Идеален за използване с персонални компютри и MP3 плеъри.
СЪДЪРЖАНИЕ НА ПАКЕТА
Два високоговорителя
Двоен RCA към стерео адаптер (TV адаптер)
Адаптер за захранване
Брошура за бърз старт
Листовка за гаранция и техническа поддръжка
Спецификации:
16 W RMS на канал (2 канала)
Тип конектор Aux-In, Line-In
Цвят черен
СЪДЪРЖАНИЕ НА ПАКЕТА
Два високоговорителя
Адаптер за захранване
Брошура за бърз старт
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Интерфейс3.5mm стерео жак
УсилвателВграден
Mощност RMS32 W
Честотен обхват50Hz - 20kHz
Тип тонколонкаМултимедийни тонколони
Мощност сателит16W
Захранване220V
ЕкстриУправление на силата на звука и мощността
ЕкстриВход за слушалки
ЕкстриType Aux-In, Line-In
Тегло0.25кг
АтрибутСтойност
Тип на връзката3.5mm Jack
Обща мощност (RMS) (W)40 W
ЗахранванеЕлектрическа мрежа
ЦвятЧерен
Включен субуферНе
Дистанционно управлениеНе
RGB подсветкаНе
ПредназначениеДесктоп / PC
Тегло0.25кг
Ключови Предимства
  • Компактен размер — Елегантен, спестяващ място дизайн, който се вписва лесно на всяко бюро.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Обща мощност (RMS)40 W
Тип на връзката3.5mm Jack
ЗахранванеЕлектрическа мрежа
ЦвятЧерен
Включен субуферНе
Дистанционно управлениеНе
RGB подсветкаНе
ПредназначениеДесктоп / PC
Какво има в кутията
  • 2 x Тонколони Creative GigaWorks T40 Series II
  • Захранващ кабел
  • 3.5mm аудио кабел